خرید عمده دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت

دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت را فقط به صورت عمده و آنلاین، می توانید خریداری کنید، چون خرید عمده نسبت به خرید جزئی به صرفه تر می باشد، و وقتی که خرید آنلاین کنید، چون بدون واسطه هست، مسلما خرید شما ارزان تر نسبت به سایر بازار ها خواهد بود، دمپایی بیمارستانی، یکی از پر فروش ترین دمپایی ها می باشد که برای بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده است و مانع ورد آلودگی و ویروس به این مراکز می شود.

خرید عمده دمپایی بیمارستانی ارزان قیمت

معرفی انواع دمپایی بیمارستانی درجه یک

معرفی انواع دمپایی بیمارستانی درجه یک از آنجایی که دمپایی بیمارستانی بسیار اهمیت دارد و به عنوان یک محافظ برای ورود میکروب ها و ویروس ها به داخل بیمارستان عمل می کند، از نظر نوع و جنس هم حائز اهمیت است، چون هم بیماران و هم پرستاران از آن به مدت زیادی استفاده می کنند، بنابراین باید جنس خوب و راحتی داشته باشد، که با توجه به جنسی که دارند به سه نوع تقسیم بندی می شوند.

دمپایی پلاستیکی؛ جنس این دمپایی از پلاستیک و جنس کفی آن از EVA و PU می باشد، به همین خاطر بسیار سبک و راحت است مقاومت بالایی دارد و در رنگ های، صورتی، آبی، سفید تولید شده است، این نوع دمپایی پر فروش تر از انواع دیگر است و قیمتش هم ارزان تر می باشد.

دمپایی یکبار مصرف؛ این دمپایی از پارچه اسپان تولید شده، وزن کمی دارد و سبک است، مقاومت بالایی دارد، کفی آن نیز عاج دار می باشد، در رنگ های سفید و صورتی تولید شده است.

دمپایی طبی؛ جنس رویه ی این دمپایی از چرم و کفی آن نیز طبی است، که بسیار راحت است و از فشار آمدن به پا و کمر جلوگیری می کند، این دمپایی برای پرسنل بیمارستان و بیمارانی که کمر درد و پادرد و،،، دارند مناسب می باشد.

فروش ویژه دمپایی بیمارستانی ارزان

فروش ویژه دمپایی بیمارستانی ارزان برای خرید دمپایی بیمارستانی باید از نوع با کیفیت ترین و بادوام ترین آن خریداری نمایید، برای اینکه خریدی ارزان و به صرفه داشته باشید، باید این دمپایی را از کارخانه و بدون واسطه خریداری نمایید، از آنجایی که رفتن به کارخانه برای همه مقدر نیست، این کارخانه ها، فروش دمپایی ارزان خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری، بدون واسطه، انجام می دهند، گاهی اوقات دمپایی های خود را به صورت ویژه نیز می فروشند، که قیمتش ارزان تر از همیشه است و در سایت های فروش خود این فروش ویژه را اعلام می کنند.

سایت ما، یکی از سایت های فروش آنلاین دمپایی بیمارستانی می باشد، که دمپایی ها را با کیفیت و قیمت ارزان و تنوع رنگی زیاد به فروش می رساند و شما می توانید با همان قیمت درب کارخانه این محصول را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما