خرید چکمه تکاوری با بهترین کیفیت در تهران

 خرید چکمه تکاوری در تهران با بهترین کیفیت رونق فراوانی دارد چون کیفیت برای تمام مشتریان مهم است. این چکمه ها بسیار مقاوم هستند و می توانند از پا، انگشت، ساق و حتی زانوی شما محافظت کنند. این پوتین ها در طرح، مدل و جنس های متفاوتی در بازار یافت می شوند.

خرید چکمه تکاوری با بهترین کیفیت در تهران

بازرگانی چکمه تکاوری در تهران

بازرگانی چکمه تکاوری در تهرانشرکت بازرگانی چکمه تکاوری در تهران این گونه محصولات را با کیفیت بالا و با قیمت تولیدی عرضه می کند. پوتین های تکاوری از جمله پوتین های سربازی را در دسته بندی های مختلف می توان تقسیم کرد که ما در زیر به طور خلاصه به آن ها اشاره می کنند:

 • پوتین استحاق سربازی : این چکمه ها را زمانی که پسران به سربازی می روند به آن ها می دهند این چکمه ها از جنس پلیمر ساخته شده اند.
 • پوتین سربازی مناسب جنگل: این چکمه ها طوری طراحی شده اند که از پای شما در برابر برخورد سنگ ها، چوب ها محافظت می کنند.
 • پوتین مناسب بیابان ها : این چکمه ها بسیار نرم می باشند و از ورود خاک به پا جلوگیری می کنند و بیشتر به رنگ کرمی و خاکستری می باشند. از دیگر نمونه های پوتین تکاوری می توان به چکمه های مخصوص محیط های سرد و پوتین های مخصوص مناطق صخره ایی اشاره کرد.

قیمت چکمه لاستیکی بلند

 قیمت چکمه لاستیکی بلند

قیمت چکمه لاستیکی بلند بسته به نوع چکمه و شرایط بازار متفاوت می باشد. برخی از مشاغل برای جلوگیری از بسیاری خطرات از انواع چکمه های لاستیکی استفاده می کنند. استفاده از این محصولات باعث می شود پای انسان در برابر رطوبت، آلودگی ها، آب و …. حفظ شود. پوشیدن این چکمه ها کمک می کند تا ساق و انگشتان پا هم در برابر ضربه حفظ شوند. این محصولات طوری ساخته شده اند که در هنگام پوشیدن بتوان از ستون فقرات و زانوها محافظت کرد. کف چکمه های پلاستیکی نه زیاد بلند نه زیاد کوتاه هستند و می توانند از لیز خوردن هم جلوگیری کنند. 

از انواع چکمه های پلاستیکی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • چکمه پلاستیکی عایق برق: این پوتین های پلاستیکی از موادی ساخته شده اند که می توانند از پای انسان در مقابل روغن ها و سوختنی های صنعتی محافظت کنند. این نمونه چکمه پلاستیکی از خستگی پا هم جلوگیری می کند. از مهم ترین کاربرد این گونه محصولات برای برق کاران می باشد.
 • چکمه پلاستیکی ضد اسید: این گونه محصولات همان طور که از نامشان پیداست برای مشاغلی که با مواد اسیدی سر و کار دارند مناسب می باشند. این نمونه از لیز خوردن پا در هنگام برخورد با مواد روغنی جلوگیری می کند. این چکمه ها قابل شست و شو هستند به خاطر همین برخی از مشاغل مانند دامداری ها، کشتارگاه ها از این محصول استفاده می کنند. این گونه چکمه ها اصطکاک و دوام بالایی دارند.
 • چکمه ایمنی بلند pvc: این نمونه ها از بهترین چکمه های ایمنی محسوب می شوند و همان طور که از نامشان بر می آید از پی وی سی ساخته شده اند به خاطر همین مقاومت و ایمنی بالایی دارند. این محصولات در برابر انواع اسیدها، بازها، مواد نفتی، خاک و غبار، مواد شوینده مقاوم می باشند و می توانند به خوبی از پاهای شما محافظت کنند.
 • چکمه های ضد اسید و روغن: این چکمه ها هم در هنگام برخورد با روغن ها و اسیدها لیز نمی خورند و به راحتی از پاهای شما محافظت می کنند.

مشاغل های مختلفی از چکمه های پلاستیکی ایمنی استفاده می کنند مانند باغداران، کشاورزان، ماهیگیران، برق کاران، شکارچیان، کارگران کارخانه های موادی اسیدی مانند الکل ها، مواد سفید کننده و…

خرید آنلاین جدیدترین چکمه تکاوری

خرید آنلاین جدیدترین چکمه تکاوری  خرید آنلاین جدیدترین چکمه تکاوری باعث شده تا افراد بتوانند از دورترین مناطق کشور به راحتی محصول را تهیه کنند. خرید چکمه در تهران بازار داغی دارد و انواع نمونه های محصول را می توانید در این بازار مشاهده کنید. فروش چکمه ضد آب را با بهترین کیفیت و قیمت پر رونق می باشد. نمونه های مختلف این محصول مانند چکمه بهداشتی، چکمه مرزبانی ناجا، چمکه سربازی زیپ دار فروش بالایی دارد.

تولید بهترین چکمه نظامی ضد آب

تولید بهترین چکمه نظامی ضد آبتولید بهترین چکمه نظامی ضد آب توسط تولید کنندگان مختلفی با کیفیت بالایی انجام می شود. این چکمه ها از موادی ساخته شده اند که ضد آب می باشند و در برابر برف، باران و گل و لای مقاوم می باشند. این پوتین ها هنگام نبرد، تمرینات نظامی و در مراسم های نظامی مانند رژه استفاده می شوند.

به طور کلی از مزیت های استفاده از انواع چکمه ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • از پاهای شما در برابر انواع ضربه ها محافظت می کند.
 • حشرات موذی نمی توانند وارد پای شما شوند.
 • شما در هنگام راه رفتن طولانی مدت با این کفش ها احساس خستگی نمی کنید.
 • وجود مدل های زیپ دار این کفش ها باعث شده شما بتوانید به راحتی چکمه ها را به پا کنید.
 • در هنگام باران پای شما گلی نمی شود.
 • این چکمه ها قابل شست و شو هستند و با شستن زیاد آسیب نمی بینند.

شرکت ارائه چکمه تکاوری

شرکت ارائه چکمه تکاوری  شرکت ارائه چکمه تکاوری این محصول را در نمونه های مختلفی و با قیمت درب کارخانه عرضه می کند. از انواع پوتین یا چکمه تکاوری به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • پوتین نظامی مشکی: این نمونه از چرم ساخته شده است و تا ساق پا می باشد. این چکمه سبک، راحت و کفی مقاوم دارد و به راحتی می توان آن را تمیز کرد به خاطر همین بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • پوتین خاکی: این نمونه همان طور که از نامش پیداست رنگ آن خاکی می باشد و در مناطق گرم، خشک و کویری استفاده می شود.
 • پوتین نظامی زیپ دار: چکمه های بند دار معمولا بستن بند آن ها باعث می شد وقت فرد گرفته شود. به خاطر همین به جای بند چکمه های زیپ دار رواج پیدا کرد.
 • پوتین طبی: این نمونه چکمه ها بسیار سبک هستند و برای کسانی که باید مدت طولانی از آن ها استفاده کنند از ایجاد کمر درد جلوگیری می کند. 
 • نیم پوتین نظامی: این چکمه ها همان طور که از نامشان پیداست دارای ارتفاع کوتاه تری هستند. این چکمه ها انعطاف بیشتری دارند و برای دویدن مناسب می باشند. 
 • پوتین آمریکایی: این محصول از لایه های مختلفی تشکیل شده است. لایه روی این چکمه ها چرم و جیر می باشد. معمولا این نمونه طرفداران زیادی دارد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما