شرکت تولیدی چکمه باغبانی ساق کوتاه

چکمه های باغبانی کفشهای کار هستند که در مشاغل مختلفی علاوه بر باغبانی کارایی دارند. این چکمه ها به هنگام کار نباید موجب آسیب به پا و پوست پا شوند . چکمه باغبانی ساق کوتاه از موادی باید ساخته شوند که مقاوم به نفوذ آب باشد و از کثیف شدن لباس جلوگیری کند و هم بستری برای رشد قارچ و باکتری نباشد چرا که افراد این کفش ها را در محیط مرطوب به مدت طولانی می پوشد.

شرکت تولیدی چکمه باغبانی ساق کوتاه

دلایل استفاده از چکمه باغبانی

دلایل استفاده از چکمه باغبانی این چکمه ها دارای زیره با ضخامت زیادی نیستند. باغبانان برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به پایشان و همچنین جلوگیری از گلی شدن پا و شلوار نیاز به نوعی پوتین دارند. اما زیبایی ظاهری این کفش ها چندان اهمیتی ندارد چون یک نوع وسیله کار به شمار می آید.

در نتیجه چکمه های باغبانی نوعی پوتین ساده است. استفاده از چکمه موجب راحتی فرد برای کار کردن خواهد شد. دیواره این چکمه تا حد زیادی نرم و گشادتر از پای انسان می باشد و راحتی پا به دلیل سادگی جداره نیز حفظ می شود که در شرایط کاری سرپایی بسیار حائز اهمیت است.

این چکمه ها خاصیت لاستیکی دارند. از آنجاییکه این چکمه ها همواره در تماس با آب هستند باید از جنس باکیفیتی باشند تا پوسیدگی و پارگی در آنها پس از مدت زمان کوتاهی ایجاد نشود و پوسته آنها کنده نشود. بنابراین اینها باید تقریبا جنس مقاوم به محیط مرطوب را داشته باشند. این چکمه ها برای نظافت در ساختمان ها و قالی شویی ها نیز استفاده می شود.

قیمت فروش چکمه باغبانی ساق کوتاه

قیمت فروش چکمه باغبانی ساق کوتاه تولیدی ها در صورت امکان هر چه از تعداد واسطه ها بکاهند می توانند این محصولات را با قیمت مناسب تری به دست مصرف کننده برسانند. در نتیجه باید سامانه ای برای بازار یابی مستقیم داشته باشند و بتوانند نهایت با یک یک دو واسه این محصولات را به دست مشتری برسانند. این برای مصرف کننده نیز مفید خواهد بود که با قیمت مناسب تری محصول به دستش میرسد.

همچنین میزان تقاضا در تیراژ تولید موثر است و هر چه تعداد تولید بالاتر باشد و فروش به صورت عمده تر باشد قیمت تمام شده محصول و قیمت فروش آن پایین تر خواهد بود. فروش چکمه باغبانی به صورت عمده یا محدود است.

همینطور روش تولید و کیفیت مواد کفش و دستگاه های و امکانات به کار رفته در کارخانه ها نیز در قیمت تولید موثر است و در نتیجه در قیمت فروش نیز اثر خواهد گذاشت. برندهایی که این محصولات را به صورت عمده و محدود عرضه می کنند شامل چکمه ره آورد ، چکمه صادقی ، چکمه لبخند ، چکمه ممتاز ، چکمه زرین هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما