لیما گام
یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
خانه / دمپایی پلاستیکی بچه گانه / فروش دمپایی پلاستیکی بچه گانه ارزان

فروش دمپایی پلاستیکی بچه گانه ارزان

فروش دمپایی پلاستیکی بچه گانه ارزان در مراکز پخش این محصول به صورت عمده و یا جزئی صورت می گیرد . این مراکز محصول را مستقیما از کارخان های تولیدی دریافت کرده و بدون واسطه در اختیار خریداران می گذارند . خرید عمده محصول باعث کاهش قیمت آن می گردد و بسیار به صرفه تر است .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دمپایی های پلاستیکی بچه گانه به شکل های مختلفی وجود دارند . از جمله جلو بسته، جلوباز، صندل و روفرشی که هر یک کاربردهای جدا دارند . دمپایی های جلو بسته بیشتر برای جلوگیری از خیس شدن پای کودکان است . مدل صنل آن را می توان در میهمانی ها هم استفاده کرد و مدل روفرشی با طرح های مختلف برای مصارف خانگی است .

اهمیت دمپایی پلاستیکی بچه گانه مناسب

همه می دانیم که پاهای ما قلب دوم ما هستند . اگر پا درد بگیرد بسیار از فعالیت ها و کارهای ما با مشکل مواجه میشود .کفش اگر ناراحت باشد کل سیستم بدن ناراحت می شود و رنج می کشد . پس باید در انتخاب دمپایی پلاستیکی مناسب برای کودکان بسیار دقت شود و دمپایی را اختاب کنیم که کودک با آن بتواند به راحتی راه برود، بدود و بازی کند . سازندگان دمپایی های پلاستیکی بچه گانه هم با توجه به این امر دقت و وسواس زیادی در کارشان به کار می برند .

ویژگی های دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دقت کنید که دمپایی پلاستیکی بچه گانه هرگز نباید سبب عرق کردن پای کودک شود . دمپایی های کودک باید بسیار نرم، سبک و راحت باشند تا پاهای کودک بدون فشار و راحت در داخل آن قرار بگیرد و به راحتی حرکت کند .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

چرا دمپایی میخریم

غالبا پدر و مادرها به دو دلیل برای کودک خود دمپایی می خرند :
اول برای زیبایی کودکان کوچکی که هنوز نمی توانند راه بروند
دوم برای کودکانی که به تازگی راه رفتن را شروع کرده اند

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

طرح و مدل دمپایی بچه گانه

امروزه دمپایی های پلاستیکی بچه گانه در طرح و رنگ و مدل های بسیار متنوع و گوناگونی ساخته می شود. هرچه طرح و مدل دمپایی زیبا تر باشد و رنگ و جنس ساخت آن بهتر و با کیفیت تر باشد قیمت آن هم گران تر است .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دمپایی صندل بچه گانه

دمپایی های صندل بچه گانه با مدل های مختلف دخترانه و پسرانه تولید می شود . این مدل ها غالبا طرح های بسیار شیک و زیبا دارند . کفی آنها با جنسی نرم و راحت ساخته می شود و برای اینکه از پای کودک جدا نشود معمولا پشت آنها یک بند قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

مطلب پیشنهادی

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

خرید عمده اینترنتی دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دمپایی پلاستیکی بچه گانه با طرفداران بی شماری روبرو است، خرید عمده اینترنتی برای خریداران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *