فروش دمپایی پلاستیکی بچه گانه ارزان

فروش دمپایی پلاستیکی بچه گانه ارزان در مراکز پخش این محصول به صورت عمده و یا جزئی صورت می گیرد . این مراکز محصول را مستقیما از کارخان های تولیدی دریافت کرده و بدون واسطه در اختیار خریداران می گذارند . خرید عمده محصول باعث کاهش قیمت آن می گردد و بسیار به صرفه تر است .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دمپایی های پلاستیکی بچه گانه به شکل های مختلفی وجود دارند . از جمله جلو بسته، جلوباز، صندل و روفرشی که هر یک کاربردهای جدا دارند . دمپایی های جلو بسته بیشتر برای جلوگیری از خیس شدن پای کودکان است . مدل صنل آن را می توان در میهمانی ها هم استفاده کرد و مدل روفرشی با طرح های مختلف برای مصارف خانگی است .

اهمیت دمپایی پلاستیکی بچه گانه مناسب

همه می دانیم که پاهای ما قلب دوم ما هستند . اگر پا درد بگیرد بسیار از فعالیت ها و کارهای ما با مشکل مواجه میشود .کفش اگر ناراحت باشد کل سیستم بدن ناراحت می شود و رنج می کشد . پس باید در انتخاب دمپایی پلاستیکی مناسب برای کودکان بسیار دقت شود و دمپایی را اختاب کنیم که کودک با آن بتواند به راحتی راه برود، بدود و بازی کند . سازندگان دمپایی های پلاستیکی بچه گانه هم با توجه به این امر دقت و وسواس زیادی در کارشان به کار می برند .

ویژگی های دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دقت کنید که دمپایی پلاستیکی بچه گانه هرگز نباید سبب عرق کردن پای کودک شود . دمپایی های کودک باید بسیار نرم، سبک و راحت باشند تا پاهای کودک بدون فشار و راحت در داخل آن قرار بگیرد و به راحتی حرکت کند .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

چرا دمپایی میخریم

غالبا پدر و مادرها به دو دلیل برای کودک خود دمپایی می خرند :
اول برای زیبایی کودکان کوچکی که هنوز نمی توانند راه بروند
دوم برای کودکانی که به تازگی راه رفتن را شروع کرده اند

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

طرح و مدل دمپایی بچه گانه

امروزه دمپایی های پلاستیکی بچه گانه در طرح و رنگ و مدل های بسیار متنوع و گوناگونی ساخته می شود. هرچه طرح و مدل دمپایی زیبا تر باشد و رنگ و جنس ساخت آن بهتر و با کیفیت تر باشد قیمت آن هم گران تر است .

دمپایی پلاستیکی بچه گانه

دمپایی صندل بچه گانه

دمپایی های صندل بچه گانه با مدل های مختلف دخترانه و پسرانه تولید می شود . این مدل ها غالبا طرح های بسیار شیک و زیبا دارند . کفی آنها با جنسی نرم و راحت ساخته می شود و برای اینکه از پای کودک جدا نشود معمولا پشت آنها یک بند قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما