قیمت انواع دمپایی بیمارستانی عمده

قیمت انواع دمپایی بیمارستانی عمده، با توجه به جنس و کیفیتی که دارند متفاوت است، البته نحوه ی خرید هم روی قیمت اثر می گذارد، مثلا اگر به صورت عمده خریداری نمایید ارزان تر از خرید جزئی و تکی می شود. دمپایی بیمارستانی سه نوع دارد، پلاستیکی، یکبار مصرف و طبی، که جنس و کیفیت شان باهم فرق می کند و قیمت های متفاوتی دارند.

قیمت انواع دمپایی بیمارستانی عمده

آشنایی با دمپایی بیمارستانی سفید رنگ

آشنایی با دمپایی بیمارستانی سفید رنگ دمپایی بیمارستان، یکی از اقلام بیمارستانی بسیار پر اهمیت می باشد، دمپایی از ورود آلودگی و ویروس به داخل بیمارستان جلوگیری می کند. در ساخت و تولید این دمپایی ها از رنگ های روشن مثل سفید، زیاد استفاده می کنند تا هر گونه آلودگی روی دمپایی دیده شود، و شسته یا تعویض گردد، این دمپایی ها از جنس های مختلفی تولید شده اند که برای بیمارستان ها مناسب می باشد.

انواع دمپایی بیمارستانی مانند، پلاستیک، یکبار مصرف و طبی هستند، که سبک و راحت می باشند، از رنگ های روشن مثل سفید و صورتی و آبی روشن در ساختشان استفاده شده است، دمپایی پلاستیکی و طبی، قابل شست و شو هستند، زیره محکم و سبکی دارند، برای مصرف یک روزه از یکبار مصرف و مصرف چند روزه از دمپایی پلاستیکی استفاده می کنند، دمپایی طبی هم برای پرسنل بیمارستان و بیماران خاصی که نباید فشار به آن ها وارد شود، توصیه می گردد. بهترین دمپایی بیمارستانی، دمپایی است که از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی درست شده باشد و کیفیت عالی و دوام زیاد داشته باشد.

فروش استثنایی دمپایی بیمارستانی عمده

فروش استثنایی دمپایی بیمارستانی عمده کارخانه ها و تولیدی های زیادی به تولید دمپایی بیمارستانی، می پردازند. که دمپایی را به صورت عمده و جزئی، در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، این دمپایی ها برای بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که می دانید، قیمت دمپایی عمده نسبت به قیمت تکی، ارزان تر می باشد، این کارخانه ها و تولیدی ها، علاوه بر فروش حضوری به فروش آنلاین محصولات خود نیز می پردازند، انواع دمپایی ها را با جنس و کیفیت و قیمت، داخل سایت ها قرار می دهند، همچنین گاهی تخفیفات ویژه ای روی محصولات خود می زنند، مثلا فروش استثنایی محصول، که دمپایی را ارزان تر از همیشه به فروش می رسانند و همه ی این ها را داخل سایت خود اعلام می کنند، به همین علت خرید آنلاین، خریدی مقرون به صرفه تر و آگاهانه تر می باشد.

سایت ما نیز دمپایی بیمارستانی را با قیمت ارزان و کیفیت خوب و مرغوب، به فروش می رساند، با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و از مشاوران برای خریدی به صرفه، راهنمایی بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما