مجموعه لیماگام شما را به خرید بهترین محصولات چکمه پلاستیکی و فانتزی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع چکمه پلاستیکی اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

چکمه پلاستیکی چکمه ی پلاستیکیچکمه پلاستیکی انواع چکمه پلاستیکی قیمت انواع چکمه پلاستیکی
چکمه پلاستیکی

قیمت انواع چکمه پلاستیکی اصفهان را به راحتی میتوانید با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های خرید غیرحضوری یا آنلاین به سرعت به دست آورید.

چکمه پلاستیکی

چکمه ی پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی امروزه به دلیل قیمت ارزان، کیفیت بالا و کاربرد گسترده¬ای که دارند، به یک صنعت شاخص با بازاری ارزشمند تبدیل شده¬اند.این چکمه¬ها در انواع مختلف با طرح¬های متنوع نیازهای مشترین خود را برطرف میسازند. شاید¬ مهمترین مزیت آنها کمک به حفظ و حراست از محیط زیست جهانی و بازیافت پلاستیک¬های تولید شده باشد.
این چکمه¬ها عموماً به دلیل قیمت پایین و در عین حال کیفیت مطلوب خود، برای شغل¬های مختلف بسیار مناسب هستند. شغل¬هایی مثل باغبانی، کشاورزی، کار با مواد شیمیایی یا اسیدی و هرگونه کار ویا فعالیتی که پاهای شما نیاز به محافظت دارند.

چکمه پلاستیکی

انواع چکمه پلاستیکی

چکمه¬های پلاستیکی برای هر سن و سلیقه¬ای در بازار محصولی برای ارائه دارد. اما بیشتر کاربرد آن در صنعت و محیط کاریست. انواع چکمه¬ی پلاستیکی که بر اساس جنسشان طبقه بندی شده¬اند شامل؛

  •  چکمه پلاستیکی باغبانی
  • چکمه پلاستیکی ضد روغن
  • چکمه پلاستیکی ضد اسید
  •  چکمه پلاستیکی عایق برق
  • چکمه پلاستیکی پی.وی.سی

است، که هرکدام از آنها کارکرد و طراحی خاص خودش را دارد.
چکمه پلاستیکی باغبانی یا کشاورزی طوری طراحی شده که از نفوذ آب و گل به درون خود جلوگیری کند. همچنین سطح سفت و پهن آن به شما اجازه می¬دهد به سهولت در محیط¬های گلی رفت و آمد کنید و دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.
این چکمه¬ها به چشم ما آشناتر از بقیه¬ی انواع چکمه است زیرا طرفداران بیشتری داشته و در بازار به تعداد بالاتری موجود است. خصوصاً درمناطقی که کشاورزی و کاشت برنج انجام میشود مانند شمال کشور، تقریباً همه¬ی اهالی یک جفت از این چکمه¬ها دارند.
چکمه¬ی پلاستیکی ضد روغن به گونه¬ای طراحی شده که از نفوذ روغن به درون چکمه¬ی شما جلوگیری میکند. همچنین عاج¬هایی که زیر آن تعبیه شده به شما کمک میکند در محیط¬های روغنی لیز نخورید و بتوانید تعادل خود را حفظ کنید.
چکمه¬ی پلاستیکی ضد اسید هم مانند مدل ضد روغنی آن، برای پیشگیری از نفوذ مایعات شیمیایی خطرناک و اسیدی به درون کفش طراحی شده که این امر با طراحی چندین لایه¬ی این چکمه میسر شده است.
چکمه¬ی پلاستیکی عایق برق با ساختار چند لایه¬ی خود از پلاستیک-های مقاوم در برابر جریان برق به شما اطمینان و آسودگی خاطر هنگام کار با برق¬های ولتاژ بالا می¬بخشد.
و در نهایت چکمه¬های پلاستیکی پی.وی.سی که از نوعی لاستیک مخصوص به نام پی.وی.سی ساخته شده¬اند. این چکمه دارای انعطاف پذیری بسیار مناسب است که پاهای شما را اذیت نمیکند.

چکمه پلاستیکی

قیمت انواع چکمه پلاستیکی

برای خرید این چکمه¬ها در هر زمانی میتوانید به فروشگاه¬های اینترنتی مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را با تضمین کیفیت خریداری نمایید.

سعید کوماری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لیماگام شما را به خرید بهترین محصولات چکمه پلاستیکی و فانتزی و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید