قیمت دمپایی پلاستیکی تهران

مرکز های قیمت دمپایی پلاستیکی تهران با کالا های گوناگونی از لحاظ جنس و مدل و طرح منتظرتام هستند تا محصول مورد نظرتان را با قیمتی مناسب انتخاب کرده و به آسانی خرید کنید .

قیمت دمپایی پلاستیکی تهران

قیمت دمپایی پلاستیکی تهران

دمپایی های پلاستیکی از محصول هایی هستند که در خانه ی هر فردی پیدا می شوند . این دمپایی ها خیلی ارزان هستند و استفاده ی دم دستی ای دارند .

با پوشیدن این مدل دمپایی پلاستیکی بچه گانه می توانید از درد سر های کفش پوشیدن راحت شوید ، اضافه بر آن به خاطر باز بودن بیشتر دمپایی ها و جریان هوای مناسب در این دمپایی ها ، به پا ها آسیب وارد نمی شود .

این مدل دمپایی ها در توالت ها و حمام ها هم خیلی استفاده می شود چون به آسانی پوشیده می شوند، کم قیمت هستند و شست و شوی آن ها خیلی آسان است

قیمت دمپایی پلاستیکی تهران

انواع دمپایی پلاستیکی

دمپایی های پلاستیکی بیشتر از جنس پلاستیک با کیفیت که بازیافت شده می باشد . که در نوع خود کمک زیادی به حفظ محیط زیست و مانع از وارد شدن انواع پلاستیک ها به آن می کند .

دمپایی های پلاستیکی از لحاظ شکل ظاهری به مدل های زیر تقسیم می شوند :

  •  دمپایی لا انگشتی
  • دمپایی رو بسته
  • دمپایی رو باز

دمپایی های رو بسته برای فضا هایی مانند توالت مناسب است ، چون مانع از کثیف شدن پاها در برابر تماس با آب آلوده می شود .

دمپایی مردانه پلاستیکی لا انگشتی هم مدل معروف دیگری از این محصولات هستند که بندی میان انگشتان شصت و دوم پا دارند .

این بند به شخص کمک کرده تا آسان تر قدم بردارد و نگران این موضوع نباشد که دمپایی لیز بخورد و بیرون آید .

قیمت دمپایی پلاستیکی تهران

مرکز های فروش دمپایی پلاستیکی

این کالا به یکی از وسایل روزمره مبدل شده است . ولی قیمت به صرفه آن باعث نمی شود که خریداران نسبت به مرغوبیت آن بی اهمیت باشند . دمپایی های پلاستیکی باید از پلاستیک مرغوب درست شده باشند و از انعطاف پذیری خیلی خوب و ظاهری خوشکل بهره مند باشند .

عالی ترین راه برای تهیه ی دمپایی مراجعه به مرکز های فروش بزرگ است .
برای تهیه ی این کالا ها هم می توانید حضوری در سراسر تهران و شهرستان ها مراجعه کنید و هم می توانید این کالا را از فروشگاه های اینترنتی مورد اطمینان ، با تضمین مرغوبیت ، در سریع ترین زمان ممکن تهیه کرده و درب منزل تحویل بگیرید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما