لیما گام
دوشنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
خانه / چکمه کشاورزی تبریز / قیمت عمده چکمه کشاورزی تبریز

قیمت عمده چکمه کشاورزی تبریز

همانطور که می دانید در فروش عمده قیمت ها نسبت به فروش جزئی محصولات کمتر است تا خرده فروشان از فروش جزئی آنها بتوانند سودی ببرند . قیمت عمده چکمه کشاورزی تبریز نیز نسبت به قیمت تکی آن بسیار مناسب تر و ارزان تر است.

چکمه کشاورزی تبریز

چکمه کشاورزی تبریز

چکمه های کشاورزی معمولا در رنگ های مشکی و یا سفید و با طرحی ساده ساخته می شوند و جنس آنها نیز پلاستیکی می باشد . این چکمه ها چون مصرف کشاورزی و باغبانی دارند و معمولا در گل و لای پوشیده می شوند رنگ بندی و طرح های گوناگونی ندارند . کارخانجات چکمه کشاورزی تبریز این چکمه ها را با جنس خوب و در رنگ بندی سفید و مشکی تولید کرده و به کشورهای مختلفی از جمله عراق و افغانستان نیز صادر می کند .

چکمه کشاورزی تبریز

اهمیت چکمه کشاورزی

چکمه های کشاورزی با توجه به اندازه و جنس آنها می توانند برای هر فعالیتی استفاده شوند . این چکمه ها هم شرایط بهداشتی محیط را حفظ می کنند و هم باعث حفظ سلامت پاهای شما در انجام امور کشاورزی و باغبانی و جلوگیری از آسیب رسیدن به انها می شوند .در عملیات کشاورزی یا باغبانی ممکن است پاهای شما با سنگ و کلوخ یا خارها و شاخ و برگ گیاهان و درختان آسیب ببیند، حتی مارها و حشرات و خزندگان در زمین های کشاورزی به پاهای شما صدمه بزنند ، پس وجود این چکمه های گشاورزی مرغوب بسیار مهم و اساسی است .

چکمه کشاورزی تبریز

صادرات چکمه پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی تولید کشور ما به برخی از کشورهاصادر می گردد . از جمله عراق که یکی از بزرگترین و مهم ترین بازار های مصرفی چکمه های پلاستیکی ایران است . همچنین کشورهای دیگری نظیر افغانستان، آذربایجان، ترکمنستان و سوریه نیز طالب و خواهان چکمه های پلاستیکی ایرانی هستند .

خرید از کارخانه چکمه های کشاورزی تبریز

تبریز توانسته یکی از بهترین چکمه های کشاورزی را در کارخانجات خود تولید و به کشورهای دیگر صادر کند . با خرید این محصول به ورت عمده، مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات تولیدی می توان به بهترین قیمت دست یافت . این امکان برای مشتریان هم به صورت حضور فیزیکی در کارخانجات تولیدی و هم به صورت خرید مجازی از طریق وب سایت های معتبر فروش اینترنتی آن فراهم شده است . مزیت خرید اینترنتی سرعت، سادگی و صرفه جویی در هزینه ها و انرژی و وقت می باشد . به این ترتیب نیازی نیست زحمت طی مسافت برای رفتن به کارخانجات را به خود بدهید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *