قیمت فروش چکمه پلاستیکی کار

قیمت فروش چکمه پلاستیکی کار به عواملی مانند برند و نام تجاری، تولید کننده، کشور تولیدی، محصول وارداتی یا داخلی و نوع خرید ان بستگی دارد. معمولا محصولات تولیدی داخل ایران از قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

چکمه پلاستیکی کار

چکمه پلاستیکی کار

چکمه های پلاستیکی کار از جنس پلاستیک و با مقاومت و دوام بالا ساخته شده اند. تا امنیت و سلامت پاهای شما را حین انجام کار تامین کنند. از ورود رطوبت و الودگی ها به داخل ان جلوگیری کرد و پاهای شما را کاملا خشک نگه دارند. جنس کفی و بدنه این چکمه ها باید محکم و در عین حال انعطاف پذیر باشد تا پاها در هم در انها حفظ شوند و هم خوب در داخل ان جا گرفته و حرکت کنند.

چکمه پلاستیکی کار

استفاده چکمه پلاستیکی کار

از چکمه های پلاستیکی ساق بلند برای انجام کارهای صنعتی، کشاورزی، باغداری، دامداری، ماهیگیری و .. استفاده می شود. در تمام این غعالیت ها نیاز است که پاها هم از رطوبت حفظ شوند هم از الودگی و ضربه. کسانی که در صنایع شیمیایی با اسید ها و رنگ ها کار میکنند نیاز به چکمه هایی با جنس ویژه و مقاومت بالا دارند تا مواد شیمیایی و اسیدی به بدنشان اسیب نزند و رنگ به چکمه ها نفوذ نکند. در زمین های کشاورزی، شالیزارها و باغات نیز برای وارد شدن به اب و گل و لای زمین نیاز به یک چکمه ایمن و مقاوم است تا نه الودگی وارد ان شود نه رطوبت و نه خزندگان و حشرات .
برای ماهیگیران هم چکمه خیلی مهم است. چکمه های ماهیگیری معمولا ساق های خیلی بلندی دارند تا هنگام ورود شخص به دریا پاهای او خیس نشود. همچنین مارها و موجودات دیگری که در اب هستند پاهای او را نگزند و به او اسیب نرسانند. این چکمه های باید پاشنه های دندانه داری داشته باشند تا لیز خوردن شخص در داخل اب و افتادن او جلوگیری کنند. جنس انها باید طوری باشد که پاها به خوبی در ان جا بگیرد و جابجا شود و فرد اذیت نشود.
در کارهای ساختمان و بنایی هم به چکمه هایی نیاز است که هم از نتفال الودگی جلوگیری کند و هم از ضربات احتمالی . در انجام فعالیت های مربوط به برق و تاسیسات هم از چکمه های مخصوص استفاده می گردد که نباید رسانای برق و جریان الکتریسیته باشند. همچنین در فعالیت های آتش نشانان که چکمه های ضذ حریق مخصوصی دارند.
هر یک از این چکمه ها بنابر نوع استفاده و جنس انها قیمت مختلفی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما