مراکز فروش دمپایی پلاستیکی تهران

مراکز فروش دمپایی پلاستیکی تهران با محصولات مختلفی از نظر جنس و مدل و طرح منتظر شما هستند تا کالای مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی خریداری نمایید.

دمپایی پلاستیکی

دمپایی پلاستیکی

دمپایی های پلاستیکی از محصولاتی هستند که تقریباً در خانه¬ی هر ایرانی یافت می¬شوند. این دمپایی¬ها بسیار ارزان قیمت هستند و استفاده¬ی راحت و دم دستی¬ای دارند.
با پوشیدن این نوع دمپایی¬ها میتوانید از دردسرهای پوشیدن کفش راحت شوید، علاوه بر آن به خاطر باز بودن اکثر دمپایی¬ها و جریان هوای مناسب در آنها، به پاها آسیب کمتری وارد می¬شود. این مدل کفش¬ها در سرویس¬های بهداشتی و حمام¬ها هم بسیار کاربرد دارند زیرا به راحتی پوشیده می¬شوند، ارزان هستند و شست و شوی آن¬ها راحت¬تر است. تنها کافیست به این فکر کنید که هربار که قصد رفتن به این مکان¬ها را داشتید، باید تمام دردسر به پا کردن کفش¬ها را از سر میگذراندید! آن وقت متوجه اهمیت و کاربرد گسترده¬ی دمپایی¬های پلاستیکی میشوید.

دمپایی پلاستیکی

انواع دمپایی پلاستیکی

دمپایی¬های پلاستیکی معمولاً از جنس پلاستیک مرغوب بازیافت شده هستند. که در نوع خود کمک بسیاری به حفظ محیط زیست و جلوگیری از وارد شدن انواع پلاستیک¬ها و لاستیک¬ها به آن میکند.

دمپایی پلاستیکی بچه گانه از نظر شکل ظاهری به دسته¬های زیر تقسیم بندی می-شوند:

  •  دمپایی رو باز
  •  دمپایی رو بسته
  • دمپایی لاانگشتی

پاشنه نداشتن ویژگی مشترک اکثر دمپایی¬هاست مگر دمپایی¬های مدل خاص که طبی هستند و معمولاً پاشنه¬هایی به شکل بند دارند.
دمپایی¬های روباز برای فصولی که گرم هستند و همچنین برای عبور و مرور از سطوح خشک پیشنهاد میشود. این دمپایی¬ها قیمت زیادی ندارند و درعین حال کیفیت بالا و انعطاف پذیری مناسبشان لذت قدم زنی را برای شما به ارمغان می¬آورد.
دمپایی¬های رو بسته برای محیط¬هایی مثل سرویس بهداشتی مناسب است، زیرا از کثیف شدن پاها بر اثر تماس با آب آلوده جلوگیری می¬کند.
دمپایی¬های لاانگشتی هم نوع محبوب دیگری از دمپایی¬ها هستند که بندی میان انگشتان شصت و دوم پا دارند. این بند به فرد کمک می¬کند راحت¬تر قدم برداشته و نگران این نباشد که دمپایی از پایش لیز بخورد و بیرون بیاید.

دمپایی پلاستیکی

مراکز فروش دمپایی پلاستیکی

این محصول تقریباً به یکی از وسایل روزمره¬ی ما تبدیل شده است. اما قیمت ارزان آن سبب نمی¬شود که مشتریان نسبت به کیفیت آن بی-تفاوت باشند. دمپایی¬های پلاستیکی باید از پلاستیک با کیفیت تولید شده باشند و از انعطاف پذیری بالا و ظاهری مناسب برخوردار باشند.
بهترین راه برای خرید دمپایی مردانه پلاستیکی مراجعه به مراکز فروش معتبر و بزرگ است.
برای خرید این محصولات هم میتوانید به مراکز فروش حضوری دمپایی پلاستیکی در سراسر تهران مراجعه نمایید و هم می¬توانید این محصول را از فروشگاه¬های اینترنتی مورد اعتماد، با تضمین کیفیت، در کمترین زمان ممکن خریداری نموده و درب منزل خود تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما