لیما گام
یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
خانه / چکمه پلاستیکی / مرکز فروش چکمه پلاستیکی تکاوری مردانه

مرکز فروش چکمه پلاستیکی تکاوری مردانه

چکمه پلاستیکی تکاوری از لحاظ سایز، بزرگتر از سایر محصولات مشابه می باشد و از جنس پلاستیک تهیه می گردد. مرکز فروش چکمه پلاستیکی تکاوری مردانه، محصولاتی با کیفیت ارائه می کند.

مرکز فروش چکمه پلاستیکی تکاوری مردانه

اطلاعاتی درباره چکمه پلاستیکی تکاوری

اطلاعاتی درباره چکمه پلاستیکی تکاوری درباره چکمه های تکاوری چه می دانید؟ در این قسمت قصد داریم اطلاعاتی درباره چکمه پلاستیکی تکاوری ارائه کنیم. این نوع چکمه به دلیل اینکه از پلاستیک غیر قابل نفوذ تهیه می شوند، هیچ گونه مایعاتی از جمله روغن ها، بنزین، آب، مواد اسیدی و قلیایی و … قادر به عبور از لایه مقاوم چکمه نیست. این محصولات به هیچ عنوان ایجاد لغزندگی نمی کنند و از سر خوردن فرد جلوگیری می نمایند. این نوع از چکمه دارای سایزها، رنگ ها و طرح های گوناگون هستند و برای استفاده تمامی افراد از جمله کودکان، مردان و زنان مناسب می باشند. جنس محصول از PVC تهیه می گردد و در اندازه های 40 تا 45 یافت می شوند. هنگام تهیه محصول به سایز آن توجه نمایید.

این چکمه ها ساق های بلندی دارند و از زیر زانوی فرد را تحت پوشش و مراقبت قرار می دهند. از این نوع چکمه ها می توان در موارد زیر استفاده نمود:

  1. باغبان ها برای جلوگیری از ورود خار و خاشاک، آب، گرد و خاک و … از آن استفاده می کنند.
  2. برای افرادی که مشغول نظافت مکان های مختلف هستند و کارگران شهرداری، مناسب است و مانع از ورود میکروب به پاها می شود.
  3. در نواحی که بارش باران زیاد است، مورد استفاده قرار می گیرند.
  4. افرادی که در شالیزارها کار می کنند، از این چکمه ها استفاده می کنند.

این نوع از چکمه ها ایمنی فرد را در حین انجام کار افزایش می دهند و در صنایع مختلف قابل استفاده می باشند. این محصولات از پا در برابر خراشیدگی های احتمالی و ضربات محافظت می کنند. چکمه تکاوری دارای سرپنجه فولادی است و مانع از آسیب پا در برابر افتادن اشیا می شود. این محصولات به دلیل کیفیت بالا، در برابر مواد اسیدی حالت اولیه خود را از دست نمی دهند. از آنجایی که از پلاستیک تهیه می شوند، در برابر جریان برق عایق می باشند و از ایجاد برق گرفتگی در افراد جلوگیری می کنند.  این نوع از چکمه ها طبق استانداردهای خاصی تهیه می شوند و از مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و پارگی برخوردار می باشند. استفاده از این این محصولات در حین برخی کارها ضروری است. 

فروشنده بهترین چکمه پلاستیکی تکاوری تهران

فروشنده بهترین چکمه پلاستیکی تکاوری تهران چکمه پلاستیکی تهران را می توان در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار داد.

این محصولات از پا در برابر صدمات احتمالی حفاظت می کنند. فروشنده بهترین چکمه پلاستیکی پلنگی از نوع تکاوری، محصولات خود را در قیمت های مناسب عرضه می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
لیماگام
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: مرتضی رنجبر
شماره موبایل: 09192139528

مطلب پیشنهادی

فروشنده بهترین چکمه پلاستیکی مشکی زنانه

هم اکنون فروشنده بهترین چکمه پلاستیکی مشکی زنانه اقدام به عرضه انواع متنوعی از این چکمه ها با قیمتی مقرون به صرفه نموده است. البته همواره خرید این محصول به صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *