مشاوره و سفارش

انواع چکمه ها :

چکمه پلاستیکی : بیشترین چکمه هایی که در ایران تولید می شود چکه های پلاستیکی مشکی و سفید بوده که بیشترین مصارف این چکمه ها در کشاورزی ، دامداری ، معدن ، صنایع غذایی و …. می باشد .

چکمه فانتزی : این نوع از چکمه های پلاستیکی شامل چکمه های تکاوری ، چکمه های زنانه طرح دار و چکمه های بچه گانه می باشد . این چکمه ها بیشتر مصرف فصلی دارند و در طرح های زیبا با رنگ بندی های جذاب تولید می شوند .

انواع دمپایی ها :

دمپایی پلاستیکی شامل دمپایی های حمام و سرویس بهداشتی، دامپایی استخری، دمپایی بیمارستانی، دمپایی بیرونی می باشد، که در سایزهای زنانه ، مردانه و بچه گانه تولید می شود. این دمپایی های پلاستیکی دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ بندی و طرح می باشند .انواع دمپایی پلاستیکی :
دمپایی جلو بسته
دمپایی انگشتی
دمپایی های عروسکی
دمپایی فانتزی
دمپایی های پلاستیکی طرح دار
دمپایی های پلاستیکی باید دارای کیفیت بالایی بوده و از بهترین مواد اولیه ساخته شوند . این دمپایی ها باید مقاوم در برابر سایش و خورندگی بوده و در برابر مواد شوینده مقاوم باشند.
و همچنین کفی این دمپایی های پلاستیکی باید ضد لغزش بوده، و در مکانهای خیس از سر خوردن جلوگیری کند.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی لیماگام با بیش از پنج سال تجربه و کادری مجرب سعی نموده در عرضه چکمه و دمپایی پلاستیکی، یکی از واحد های فعال در استان قم با شد، که با ارائه دادن محصولات خوب و متنوع رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک اقدام به عرضه و فروش انواع چکمه و دمپایی باکیفیت نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را دربازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات باکیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

مدیر مجموعه لیماگام

مرتضی رنجبر

Call Now Buttonتماس بگیرید