تجارت و صادرات چکمه پلاستیکی + قیمت خرید و فروش روز

امروزه تولید کنندگان با تولید چکمه پلاستیکی در حجم انبوه موجبات راحتتر شدن تجارت و صادرات این محصول را فراهم آورده اند و همچنین در بازار با بهترین قیمت روز خرید و فروش می شود. چکمه پلاستیکی در بسیاری از مشاغل کاربرد دارد و نوعی کفش کار به حساب می آید که دارای ایمنی زیادی است. همه آن چیزهایی که باید در مورد چکمه پلاستیکی را بدانید به شما خواهیم گفت.

تجارت چکمه پلاستیکی

از گذشته تا به امروز تاجران ما فعالیت زیادی در این زمینه داشته اند و تجارت چکمه پلاستیکی نمونه ای دیگر از فعالیت تاجران پر تلاش است که برای ایرانی آبادتر زحمت می کشند. به نوعی کفش کار که در بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعادی بزرگتر از کفش معمولی است چکمه پلاستیکی گفته می شود.

به عنوان مثال از این چکمه های پلاستیکی که قیمت ارزانی هم دارند می توانید در آبیاری درختان باغهایتان و یا کارگران شهرداری در زمان آبیاری فضای سبز شهر می توانند از این نوع استفاده کنند و به دلیل داشتن ساقهای بلند مانع از خیس شدن پاهایشان می شود.

از چکمه های پلاستیکی می توان در زمان شستن فرش و اشیاء سنگین که هم نیاز به لگد کردن دارد و هم پاها زیاد خیس نشود استفاده کرد. از این محصول همچنین برای شستن پتو و روفرشیهای بزرگ نیز استفاده می کنند و برای کسانی که روماتیسم دارند بسیار مفید است چرا که نباید خیلی با آب سرد در تماس باشند. چکمه های پلاستیکی در انواع مختلف تولید می شوند و در ابعاد کوچک و بزرگ و در رنگ های مختلف تولید و روانه بازار می شود.

خانواده هایی که از وضعیت مالی مناسبی برخوردار نیستند نمی توانند برای کودکان خود چکمه های پشمی و گران قیمت تهیه کنند تا در سرما پاهایشان همچنان گرم بماند و مجبور هستند از همین نوع پلاستیکی تهیه کنند و سعی می کنند رنگهای شادی تهیه کنند تا فرزندانشان با همان رنگ دلخوشی داشته باشند و تنها مزیت این چکمه ها در فصل زمستان این است که اگر سوراخ نشود برف و باران به داخلش نفوذ نمی کند اما هیچ گرمایی به پا نمی دهد.

افراد بزرگسال هم از نوع بزرگ این چکمه ها تهیه می کنند و برفهای پشت بامهای خود را پارو می کنند. از این نوع چکمه ها می توان در کار بنایی ساختمان هم استفاده کرد و در جاهایی که نیاز است سیمان و گچ برای معمار تهیه کنند می توانند چکمه هایی با ساق بلند بپوشند که پاهایتان کثیف نشوند. استفاده دیگر این محصول در زمانی است که صیادان می خواهند ماهی صید کنند و به وفور دیده شده که از این چکمه ها به همراه لباس کار بادی استفاده می کنند.

صادرات چکمه پلاستیکی

صادرات چکمه پلاستیکی

عده ی بسیاری از مردم کشور ما برای نجات دادن خود از اوضاع بد اقتصادی به این نتیجه رسیدند که وارد عرصه تجارت شوند، از این رو یک سری افراد صادرات چکمه پلاستیکی را انتخاب کردند و شروع به فعالیت در این حوزه کردند. به دلیل اینکه این نوع چکمه ها در سراسر جهان مشتری دارد پس صادرات آن به کشورهای دیگر موفقیت چشمگیری به همراه خواهد داشت.

همانطور که قبلا خوانده اید و می دانید پا قلب دوم انسان است و باید در همه حالت راحت باشد تا توانایی کار کردن را از انسان نگیرد چرا که اگر پا اذیت شود موجب آسیب رسیدن به ستون فقرات می شود و در نهایت انسان را زمین گیر می کند.

از مواردی که می توان از این چکمه ها استفاده کرد زمان برق کاری می باشد زیرا دارای عایق برق بوده که از پاها در بسیاری از موارد محافظت می کند. در تولید و ساخت این چکمه ها از متریال سبک استفاده کرده اند به همین دلیل در استفاده های طولانی پا خسته نمی شود.

چکمه های که از جنس لاستیک ساخته شده و دارای زیره ای عاج دار هستند مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند و استفاده از این نوع چکمه ها مانع از لغزش در زمان یخ بندی زمین و یا زمان تماس با روغن های صنعتی می باشد.

نوعی از این چکمه ها هستند که به ضد اسیدی معروفیت دارند و همانطور که از اسمش پیداست مورد استفاده در مشاغلی است که با اسید سرو کار دارند و می تواند از برخورد اسید با پا مراقبت کند. در دامداری ها هم از این نوع چکمه استفاده می کنند و وقتی می خواهند فضولات گاوها را به بیرون انتقال دهند و در واقع تمیز کنند از این چکمه ها استفاده می کنند تا کثیفیها به داخل پا نفوذ نکند و این کار برایشان سخت نباشد و همچنین وجود عاج در چکمه ها مانع از لیز خوردن به هنگام تمیز کردن فضای دامداریها می شود.

صادرات چکمه پلاستیکی

در کشتارگاه ها هم از انوع چکمه استفاده می کنند تا زمان سر بریدن و ذبح حیوانات خون هایشان به پاها پاشیده نشود و به واسطه لخته های خون ریخته شده در سطح لیز نخورند و آسیب ببینند.

در شمال و جنوب کشور که آقایان و خانم ها هر دو در شالیزارها مشغول به برنج کاری هستند با استفاده از این چکمه های ساق بلند مانع از رسیدن آب به پاهایشان می شوند و جنس سبک این چکمه ها با توجه به اینکه در آب هم قرار می گیرد باعث می شود سنگین نشوند و کار را برای افراد سخت تر نکند.

قیمت خرید و فروش روز چکمه پلاستیکی

در بازار سراسر کشور و در اکثر فروشگاه ها چکمه پلاستیکی به قیمت روز خرید و فروش می شوند تا برای تمامی افرادی که به اینها نیاز دارند در دسترسشان قرار می گیرد. استفاده از چکمه ساق بلند پی وی سی که در زمره کفش کار قرار گرفته است  دارای بدنه ی کاملا پوشیده از پارچه می باشد و همین پی وی سی انعطاف پذیری بالایی را به این چکمه داده است و باعث شده فردی که این چکمه را استفاده می کند با اطمینان کار خود را انجام دهد و نگرانی بابت آسیب دیدن به پاهایش نداشته باشد.

قیمت خرید و فروش روز چکمه پلاستیکی

خریداران و علاقه مندان به چکمه های پلاستیکی می توانید با مراجعه به وب سایت ما و دیدن انواع این محصول در سایزهای مختلف و همچنین بسته به سلیقه شما که ساق بلند می پسندید یا ساق کوتاه سفارش خود را در هر حجمی ثبت کنید. محصولات ما تضمین کیفیت و قیمت دارند و به شما این امکان را می دهند که در هر نقطه ای که مد نظر شما بود سفارش خود را تحویل بگیرید. مشاوران و کارشناسان ما در خریدی بهتر شما را راهنمایی می کنند و به تمام سوالات شما پاسخ می دهند. با ثبت سفارش از سایت ما تجربه ای متفاوت از خرید آنلاین داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما